1200
3900 Kč

Vibrační brusky Bosch

Vibrační brusky Bosch jsou jemné při broušení rovných ploch a hlavně rychlé. Jsou vhodné například na broušení na hladké plochy, nebo na odstranění starého laku na nábytku. S vibračními bruskami dosáhnete skvělých výsledků při práci s kovem i dřevem. Nejjemnější obroušení a vysoká kvalita povrchu na velkých, rovinných plochách – zde je vibrační bruska Bosch ve svém živlu. Její velká pravoúhlá brusná deska umožňuje mimořádně velký úběr. Motor s klidným chodem omezuje vibrace na minimum. Inovativní mikrofiltrační systém Bosch odsává vznikající brusný prach už při broušení. Jakožto autorizovaný prodejce značky Bosch nabízíme i kvalitní příslušenství pro brusky a spotřební materiál pro broušení a leštění. Modrá řada vibračních brusek Bosch Professional je určena pro profesionální využití řemeslníků, zelená řada Bosch Hobby se hodí pro občasnou práci kutilů. 

Díky jejich ergonomickému designu lze vibrační brusky Bosch snadno vést a práce s nimi je bezpečná. Vybrousíte jakýkoliv pravý úhel - vůbec není nutné ruční dokončování.

Jak vybrat vibrační brusku Bosch?

Při výběru se setkáte s dvěma druhy vibračních brusek Bosch, jež se dělí dle jejich tvaru. Obdélníkové vibrační brusky (oscilační brusky Bosch) najdou uplatnění při broušení velkých, rovných ploch, mají totiž vyšší výkon. Naopak s nižším výkonem se setkáme u menších vibračních delta brusek Bosch, proto se hodí k broušení menších ploch, rohů a hran.

Zkontrolujte výkon

Výkon vibrační brusky je klíčovým faktorem pro rychlost a účinnost broušení. Vyšší výkon umožňuje rychlejší a přesnější broušení. Nicméně, vysoký výkon také zvyšuje náklady na brusku a zvyšuje její hmotnost. Zvažte, jaký výkon je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Zohledněte velikost a váhu brusky

Velikost a váha vibrační brusky Bosch jsou důležité faktory pro pohodlné a bezpečné používání. Bruska by měla být dostatečně lehká, aby se s ní dalo pohodlně pracovat, ale zároveň dostatečně robustní, aby se dala použít na větší práci. Zvažte, jak velkou a těžkou vibrační brusku budete potřebovat pro vaše projekty.

Zkontrolujte počet otáček

Počet otáček vibrační brusky ovlivňuje rychlost a kvalitu broušení. Vyšší počet otáček umožňuje rychlejší a přesnější broušení, ale nižší počet otáček umožňuje pečlivější a jemnější broušení. Zvažte, jaký počet otáček je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Zkontrolujte velikost a tvar brusného papíru

Vibrační brusky Bosch mají různé velikosti a tvary brusného papíru. Zkontrolujte, jaké velikosti a tvary brusného papíru jsou k dispozici a zda jsou vhodné pro vaše potřeby. Také zkontrolujte, jak snadno a rychle lze vyměnit brusný papír.

Příslušenství k vibrační brusce Bosch může zahrnovat různé typy brusných papírů, doplňky pro broušení v těžko dostupných místech a další nástavby. Zkontrolujte, jaké příslušenství je součástí brusky a zda je vhodné pro vaše potřeby. Pokud příslušenství není součástí brusky, zvažte náklady a dostupnost příslušenství na trhu.

Výběr správné vibrační brusky a dodržování bezpečnostních postupů jsou klíčové faktory pro úspěšné broušení různých materiálů. Plněním těchto kritérií můžete najít vhodnou vibrační brusku pro vaše potřeby a zabezpečit bezpečné a efektivní používání.

➡️ Potřebujete poradit při výběru vibrační brusky?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).