2000
46200 Kč

Elektrická kladiva

Elektrická kladiva Bosch se dělí do různých skupin - bourací, sekací a vrtací kladiva. V naší nabídce naleznete modré i zelené kladiva, své si najde tedy hobby kutil i profesionál, který využívá kladiva na každodenní práci.  Tyto kladiva urychlí a zjednodušší práci s tvrdými materiály jako je kov, beton nebo ocel. Elektrická kladiva Bosch jsou ergonomická a mají nízkou hmotnost, aby se s němi lehce manipulovalo. Modrá řada elektrických kladiv Bosch Professional je určena pro profesionální využití řemeslníků, zelená řada Bosch Hobby se hodí pro občasnou práci kutilů. K práci budete potřebovat i různé vrtáky, upínací hlavy a další příslušenství a spotřební materiál, který je v naší nabídce běžně dostupný. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Nabízíme bezstarostný servis BOSCH. V oblasti kladiv Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Proč koupit elektrické kladivo u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce elektrických kladiv s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství.
  • ✔ Bosch nářadí nás baví, jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství. 
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky na 3 roky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru elektrického kladiva Bosch?

 

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).