Reklamace

Potřebujete reklamovat zboží? Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem reklamace je zaslání zboží do autorizovaného servisu přímo k dodavateli. Využijte výhody pramenící z nákupu u autorizovaného prodejce. Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mail reklamace@naradib.com. Před podáním reklamace si pečlivě přečtěte reklamační řád.

 

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Opravu zboží objednáte prostřednictvím pár kliknutí online přímo na oficiálních stránkách Bosch ZDE. Stačí vyplnit online objednávku opravy a doplnit vše potřebné podle pokynů dodavatele. Prostřednictvím online objednávky lze ZDARMA zaslat k opravě jakýkoli výrobek značky Bosch a Dremel. Přečtěte si podrobné informace o podmínkách objednání autorizovaného servisu Bosch

 

POŠTOU NEBO PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ

Vyplňte reklamační formulář a jasně popište závadu zboží. Spolu s vaší adresou a kopií kupního dokladu (faktury) zašlete pečlivě zabalené zboží na naši adresu. Sami zboží dopravíme do autorizovaného servisu Bosch, pokud se ale necítíte na vyplňování svozu Bosch online (viz autorizovaný servis), vše zajistíme za vás. Nevýhodou bude delší doba odbavení reklamace oproti využití autorizovaného servisu. Adresa: OSCOM TRADING s.r.o., Těchonín 111, Těchonín 561 66.

 

OSOBNĚ

Vyplňte reklamační formulář a jasně popište závadu zboží. Spolu s kopií kupního dokladu (faktury) přineste zboží na naši adresu. Jsme tu pro vás každý všední den mezi 8:00 až 15:30 hod. Adresa: OSCOM TRADING s.r.o., č.p. 111, 561 66 Těchonín.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud se rozhodnete vrátit zboží dle podmínek o odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní od zakoupení, vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a nepoškozené, řádně zabalené zboží pošlete zpět na naši adresu. Přiložte kopii kupního dokladu (faktury). Více podrobností o možnostech a pravidlech vrácení zboží naleznete v našich obchodních podmínkách