1700
7700 Kč

Elektrické hoblíky

Elektrické hoblíky Bosch mají patentovaný systém nožů, který zajistí snadné hoblování bez použití vaší síly. Nože lze rychle a snadno vyměnit. Dokáží tedy během krátké doby vykonat část vaší práce. Pro plynulé sestavování a bezpečné vedení obsahují kombinovaný knoflík, který slouží pro nastavování vedení a hloubky úběru. Elektrické hoblíky Bosch zahrnují 2 základní řady: modrou řadu Bosch Professional a zelenou řadu Bosch Hobby. V naší nabídce produktů značky Bosch naleznete i příslušenství pro hoblíky. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Již jste u nás nakupovali a něco se vám porouchalo? Nabízíme bezstarostný servis BOSCH. V oblasti hoblíků Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Proč koupit elektrický hoblík u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce elektrických hoblíků s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství.
  • ✔ Bosch nářadí nás baví, jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství. 
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky na 3 roky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru elektrického hoblíku Bosch?

 

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).