1100
44100 Kč

Elektrické vrtačky

Elektrické vrtačky Bosch nabízí řešení pro profesionální řemeslníky i kutily. Modrá řada Bosch Professional zvládne i těžké nasazení a doporučujeme ji pro profesionální využití. Pokud hledáte vrtačku pro příležitostnou práci kutilů, vyberte si z nabídky zelené řady Bosch Hobby. Profesionální vrtačky Bosch přináší nekompromisní výkon a maximální bezpečí. Profi vrtačky Bosch nabízíme v mnoha modelových variantách, přizpůsobené vašim požadavkům. Vyzkoušejte kombinaci nejvyšší kvality a síly Bosch. Nabízíme diamantové vrtačky, příklepové vrtačky, vrtačky bez příklepu, stojanové vrtačky a magnetické vrtačky Bosch. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Již jste u nás nakupovali a něco se vám porouchalo? Nabízíme bezstarostný servis BOSCH. V oblasti vrtaček Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Bosch Professional vrtačky jsou navrženy pro profesionální použití a jsou vybaveny silnějším motorem a robustnější konstrukcí. Vrtačky profi jsou určeny pro náročnější práce a jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou rychloupínáky, elektronická kontrola otáček a systém kontroly momentu. Díky těmto funkcím jsou Bosch Professional vrtačky ideální pro práci na stavbě a v dílně.

Bosch Hobby vrtačky jsou určeny pro domácí použití. Jsou výkonné a snadno ovladatelné. menší a lehčí než Bosch Professional vrtačky. Jsou ideální pro drobné domácí práce, jako jsou vrtání děr do dřeva a kovu, a další.

Rozhodující při nákupu vrtačky Bosch je její výkon. Modely se 450 W zvládnou kupříkladu vyvrtat otvor o průměru třinácti milimetrů. Naproti tomu takové 1 000 W vrtačce nečiní potíže ani dvoucentimetrová díra. Výhodný je rovněž přepínač pravého a levého chodu, jenž pomůže při zaseknutém vrtáku, ale i při povolování či utahování šroubů a vrutů. Zájemce by rozhodně neměl pochybovat, byť jen na chvíli, o přednostech rychloupínacího sklíčidla. Vrtačky Bosch s tímto upínadlem nepotřebují žádnou přídavnou kličku, stačí vrták pouze vložit a klapnutím, respektive otočením je připevněn.

Plynulou regulaci otáček vrtačky Bosch  řídí elektronika a s její pomocí může uživatel podle vrtaného materiálu měnit požadovanou rychlost. Specialitou je možnost nastavení kroutícího momentu, kterou lze využít při sériovém šroubování nebo při řezání závitů.

Akumulátorová vrtačka Bosch  (AKU vrtačka)

Velkou předností aku vrtaček Bosch je mobilita a možnost pracovat kdekoli bez nutnosti kabelu či elektřiny. Díky absenci kabelu se dostanete i do těžko přístupných míst a usnadníte si práci ve výškách.

Vrtačky s kabelem vs. aku vrtačky Bosch 

Běžná vrtačka Bosch je závislá na elektrické síti, to znamená, že při jejím užívání jste nuceni spoléhat na blízkost elektrické zásuvky. Výhodou je nižší pořizovací cena a konstantní výkon, jenž je, na rozdíl od akumulátorové vrtačky, po celou dobu stabilní.

Příklepová vs. vrtačka bez příklepu Bosch 

Pro základní práce, jakými jsou vrtání do dřeva nebo betonu, postačí vrtačka Bosch bez příklepu. Pokud se chystáte pracovat i s tvrdším materiálem, zvolte raději variantu vrtačky s příklepem.

Stojanové vrtačky Bosch 

Hlavní předností stojanových vrtaček Bosch je bezesporu přesnost, jsou pevně uchyceny ve stojanu a zajistí uživateli stabilní zázemí pro vrty děr.

Elektrická vrtačka Bosch

Není primárně určena ke šroubování, přesto ji k němu s určitým omezením lze využít.  Pokud chcete vrtačku Bosch využívat i při šroubování, je při výběru důležité volit vrtačku s plynulou regulací.

Vrtací šroubovák Bosch 

Je vhodný pro šroubování. Kombinuje funkce elektrické vrtačky Bosch a šroubováku. Díky tomu lehce zastoupí vrtačku, ale navíc je vybaven nastavením dotahovacího momentu, nehrozí tedy stržení závitu šroubu.

Elektrický šroubovák Bosch 

Na rozdíl od vrtačky Bosch lze na jeho výstupní části uchytit šroubovací nástavce bitů. S elektrickými šroubováky se setkáte nejčastěji při profesionální práci.

Proč koupit elektrickou vrtačku u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce elektrických vrtaček s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství.
  • ✔ Bosch nářadí nás baví, jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství. 
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky na 3 roky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru elektrické vrtačky?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).