100
48500 Kč

Baterie v balení

Měřiče vzdálenosti

Měřice vzdálenosti přezdívané i jako dálkoměry využijete k měření délky, zjištění plochy nebo k vypočítání objemu. V naší nabídce naleznete bezkontaktní laserové měřiče Bosch a měřící kolečka Bosch. Podívejte se i na ostatní přislušenství pro měřice vzálenosti, které vám k přesným výpočtům jistě napomůže. Modrá řada měřičů vzdáleností a dálkoměrů Bosch Professional je určena pro profesionální využití řemeslníků, zelená řada Bosch Hobby se hodí pro občasnou práci kutilů. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Již jste u nás nakupovali a něco se vám porouchalo? Nabízíme bezstarostný servis BOSCH, pro bližší info se podívejte zde. V oblasti dálkoměrů Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Proč koupit měřič vzdálenosti u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce měřičů vzdáleností s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství.
  • ✔ Bosch nářadí nás baví, jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství.
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky na 3 roky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru měřičů vzdáleností Bosch?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).