1700
5800 Kč

Zahradní vysavače

Listí se nehrabe, listí se vysává. Je pro vás každoroční uklízení listí z trávníku, chodníků a cest příliš namáhavé? Udržujte vaši zahradu krásnou a čistou bez námahy. Zahradní vysavače Bosch a fukary Bosch se vyznačují lehkou manipulací a zvládnete s nimi snadno udržovat celý pozemek upravený. Ruční zahradní vysavač Bosch je pomocníkem nejen při odklízení spadaného listí, ale i při úklidu zbytků posečené trávy, pilin, prachu nebo třeba i čerstvého zimního sněhu. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Již jste u nás nakupovali a něco se vám porouchalo? Nabízíme bezstarostný servis BOSCH, pro bližší info se podívejte zde. V oblasti zahradních vysavačů Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Proč koupit zahradní vysavač u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce zahradních vysavačů s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství.
  • ✔ Bosch nářadí nás baví, jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství.
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky na 3 roky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru zahradního vysavače Bosch?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).