1000
16200 Kč

Baterie v balení

Aku vrtačky (šroubováky)

Akumulátorové kombinované šroubováky Bosch ve voltových třídách 10,8 V až 36 V představují elektrické nářadí pro nejnáročnější šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále vrtání s příklepem do zdiva. Předností aku vrtaček Bosch (aku šroubováků) je mobilita a možnost pracovat kdekoli bez nutnosti kabelu či elektřiny. Moderní AKU šroubováky Bosch se výkonem vyrovnají klasické verzi nářadí s kabelem, přináší však uživateli možnost pracovat kdekoli a užít si svobodu práce bez kabelu.  AKU vrtačky zahrnují 2 základní řady: modrou řadu Bosch Professional a zelenou řadu Bosch Hobby. Pro větší uživatelský komfort doporučujeme přikoupit originální náhradní akumulátor Bosch. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Nabízíme bezstarostný servis BOSCH. V oblasti aku vrtaček Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Aku vrtačky Bosch patří mezi nejoblíbenější nástroje - nářadí. Jednou z největších výhod AKU vrtaček Bosch je, že jsou bezdrátové. To znamená, že se můžete pohybovat kolem vaší dílny a pracovat, kde chcete, aniž byste se museli bát omezujícího kabelu. A navíc, díky moderní technologii baterií, jsou tyhle vrtačky mnohem výkonnější než dřív.

Vrtačky Bosch jsou vybaveny moderní technologií baterií, která poskytuje vysokou výdrž a rychlé dobíjení. Tyto baterie jsou navíc kompatibilní s celou řadou dalších nářadí Bosch, což umožňuje jejich využití ve velkém množství aplikací.

Další skvělou vlastností aku vrtaček je, že mají různé nastavení rychlosti a momentu, což je ideální pro různé druhy vrtání a šroubování. Můžete si nastavit nižší rychlost pro precizní vrtání do měkkých materiálů nebo vyšší rychlost pro rychlé vrtání do tvrdých materiálů.

A co se týče designu, Bosch AKU vrtačky jsou ergonomické a pohodlné na držení. Mají měkkou rukojeť, která snižuje únavu při dlouhodobém používání, a snadno ovladatelné tlačítko pro rychlé a jednoduché vypnutí vrtačky.

Pokud hledáte výkonnou a spolehlivou aku vrtačku, Bosch je tím pravým řešením pro vás.

Hobby a profi vrtačky AKU Bosch

AKU šroubovák Bosch či AKU vrtačka Bosch je základní nářadí, které nesmí chybět v žádné dílně ani domácnosti. Jsou univerzálními pomocníky při široké škále kutilských i profesionálních prací. Verze Bosch v AKU provedení vyniká navíc mobilitou. Nejste omezování kabelem a užíváte si svobodnou práci na jakémkoli místě. Bosch vás překvapí svou životností i výkonem.

Délku pracovní doby a výkon určuje akumulátorový článek Bosch. Ve všech ostatních parametrech lze aku vrtačku Bosch srovnat s elektrickou. Vybíjením klesá i výkon AKU vrtačky. Pro vyšší uživatelský komfort doporučujeme při výběru zvážit ihned přikoupení náhradního akumulátoru Bosch. Případně si koupit rovnou celou sadu AKU nářadí Bosch.

Kritéria výběru akuvrtačky Bosch:

Výkon: Čím vyšší je napětí (V), tím vyšší je výkon.
Výdrž: Čím vyšší je kapacita akumulátoru (Ah), tím delší je výdrž.

Příklep AKU vrtačky Bosch

Pro základní práce, jakými jsou vrtání do dřeva nebo betonu, postačí AKU vrtačka Bosch bez příklepu. Pokud se chystáte pracovat i s tvrdším materiálem a chcete vybrat univerzální vrtačku, zvolte raději variantu AKU Bosch s příklepem. Získáte tak možnost zapnout či vypnout příklepový mechanismus, díky němuž v případě potřeby jednoduše vrtáte i do tvrdých stavebních materiálů jako kámen, ocel či beton.

Při práci s měkčím materiálem příklep vypnete, abyste předešli poškození materiálu. Pro vyšší efektivitu je třeba myslet na výběr kvalitního příslušenství, zejména pak vrtáků Bosch přizpůsobených práci s tvrdými materiály.

Integrované osvětlení

Díky integrovanému osvětlení pohodlně pracujete s AKU vrtačkou Bosch (AKU šroubovákem) i na tmavých, těžko dostupných místech.

Indikace nabití akumulátoru vrtačky Bosch

Akumulátor Bosch je opatřen praktickým ukazatelem aktuálního stavu nabití pro naplánování práce.

 

➡️ Potřebujete poradit při výběru AKU vrtačky?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).