800
24000 Kč

Baterie v balení

Sekačky a mulčovače

Pořiďte si novou zahradní sekačku od značky Bosch a udržujte svůj trávník v dobré kondici. Se zahradní sekačkou jednoduše upravíte trávník podel vaší představy. Značka Bosch nabízí sekačky elektrické, akumulátorové i benzínové. Znáte mulčovače? Mulčovače se používají k údržbě nepravidelně sečených ploch. V poslední době roste na jejich oblibě. V naší nabídce naleznete vřetenové, rotační, strunové a robotické sekačky. Podívejte se na nabídku příslušenství pro zahradní techniku. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Již jste u nás nakupovali a něco se vám porouchalo? Nabízíme bezstarostný servis BOSCH, pro bližší info se podívejte zde. V oblasti sekaček Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Proč koupit sekačku nebo mulčovač u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce sekaček a mulčovačů s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství.
  • ✔ Bosch nářadí nás baví, jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství.
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky na 3 roky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru sekačky nebo mulčovače Bosch?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).