O nás

od roku 2015 provozujeme internetový obchod NaradiB.com (dříve NaradiBosch.com). Nechceme být jen dalším z e-shopů nabízejících nářadí, ale poskytnout našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství. Za dobu fungování jsme nasbírali mnoho zkušeností, na základě kterých vylepšujeme prostředí a podobu našeho obchodu, aby se vám pohodlně nakupovalo. Když budete brouzdat mezi pomyslnými regály, kdykoli si řekněte o radu. Specialisté naší podpory vyberou ten správný kousek nářadí či zahradní techniky, který splní vaše očekávání.

Jakožto autorizovaný prodejce značky Bosch přinášíme zákazníkům možnost využít prodloužené záruky na 3 roky i servisních oprav a reklamací přímo u dodavatele, které výrazně sníží dobu čekání na zpětné dodání zboží. NaradiB.com nabízí kompletní nabídku sortimentu časem osvědčeného nářadí Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně širokého sortimentu spotřebního materiálu a příslušenství.

Značka Bosch získala jméno po svém zakladateli Robertu Boschovi a byla založena v roce 1886 ve Stuttgartu. Za řadu let působení na trhu si získala příznivce pro svou kvalitu, spolehlivost i nadstandardní životnost. Aktuálně si zboží Bosch můžete zakoupit ve více než 80 zemích světa. V naší nabídce naleznete profesionální modrou řadu nářadí vhodnou pro řemeslníky, zelenou Hobby řadu pro příležitostnou práci kutilů a rozsáhlou nabídku zahradních strojů.

Vsaďte na kvalitu a pořiďte si nářadí, které bude věrně sloužit dlouhá léta.