1200
16200 Kč

Baterie v balení

Aku vrtací šroubováky Bosch

Vrtací šroubováky jsou klasikou mezi elektrickým nářadím. Zvládnete s nim i vše od montáže nábytku po zajištěný rozmanitých prací okolo domu. Vrtací šroubováky Bosch jsou velice kompaktní, lehké a výkonné. Jedná se o univerzální nářadí pro šroubování a vrtání bez elektrické energie. Inovovaný akumulátor a  ergonomické zpracování vám umožňují lehkou práci v každé situaci. Šroubovák od firmy Bosch s lithium-iontovým akumulátorem má k dispozici veškerou sílu – je však přitom výborně ovladatelný a lehký, šroubujete rychle a bez zbytečné námahy. Pro zvlášť výkonné šroubování s velkými krouticími momenty se hodí především naše dvourychlostní modely nářadí. Díky AKU verzi Bosch jednoduše pracujete i na místech mimo dosah elektrického proudu. Pro větší komfort doporučujeme přikoupit náhradní akumulátor - v případe vybití jednoduše vyměníte baterii a pracujete bez zbytečné prodlevy. 

Zelené akumulátorové vrtací šroubováky Bosch jsou velice kompaktní, lehké a výkonné.  Jedná se o univerzální nářadí pro šroubování a vrtání bez elektrické energie. Inovovaný akumulátor a  ergonometrické zpracování vám umožňují lehkou práci v každé situaci.

Ulehčete si práci. Proč pracovat s vyšší hmotností, než je nutné? Šroubovák od firmy Bosch s lithium-iontovým akumulátorem má k dispozici veškerou sílu – je však přitom výborně ovladatelný a lehký. Tak můžete šroubovat bez přívodního kabelu rychle a s dostatečnou silou, např. při montáži nábytku a menších výrobků, jako spoje různých polic nebo skříní. Díky různým šroubovacím nástavcům, jež jsou součástí dodávky, jste však ideálně připraveni i na mnohé další práce s nutností šroubování. Díky systému Bosch Quickfinder na první pohled rozpoznáte, které nářadí je pro kterou oblast činností nejvhodnější.

Multitalent pro vrtání a šroubování bez síťové šňůry Akumulátorové vrtací šroubováky s lithium-iontovou nebo nikl-kadmiovou technologií od firmy Bosch dělají jejímu jménu všechnu čest. S těmito praktickými pomocníky jste totiž vybaveni pro všechno možné – od vrtání po šroubování. Vedle stupně pro vrtání je vám k dispozici podle konkrétního nářadí až 25 různých úrovní utahovacího momentu. Tak můžete šroubovat jak silně, tak i s citem. Pro zvlášť výkonné šroubování s velkými krouticími momenty se hodí především naše dvourychlostní modely nářadí.

Šroubování a vrtání je proto možné i do masivního dřeva do 35 mm, např. při konstrukcí prolézaček, domků v koruně stromů a houpaček nebo nosných konstrukcí pro stropní, nástěnné a podlahové krytiny. Bez námahy můžete šroubovat a vrtat dokonce i do kovu do 10 mm, jako jsou např. plechy, cedule či hliníkové profily. Díky systému Bosch Quickfinder na první pohled rozpoznáte, které nářadí je pro kterou oblast činností nejvhodnější.

➡️ Potřebujete poradit při výběru AKU vrtacího šroubováku?

Kontaktujte náš eshop na e-mailu info@naradib.com nebo na telefonu (+420) 910 127563 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).