8400
11600 Kč

Elektrická míchadla

Elektrické míchadlo Bosch ulehčí práci především obkladačům a zedníkům, kteří ho využívají na kvalitní promíchání stavebních směsí, malty či lepidla. Elektrické míchadlo vám promísí tyto složky díky míchací meltě. Jistě oceníte i velice snadné mytí, které vás od práce nebude dlouho držovat. Nakupujte u autorizovaného prodejce značky Bosch. Již jste u nás nakupovali a něco se vám porouchalo? Nabízíme bezstarostný servis BOSCH. V oblasti elektrických míchadel Bosch a příslušenství Bosch se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Příkon míchadla je nejdůležitější údaj. Platí, že čím vyšší příkon, tím je míchadlo Bosch výkonnější. Na druhou stranu ale má obvykle ale vyšší hmotnost a je celkově dražší.

Velká ramena rukojetí umožňují vést míchadlo téměř nepatrnou silou. Bez menších potíží rozmícháte potřebný materiál lépe než např. na nástavci na vrtačku. To se hodí jen k občasnému použití, protože mohou poškodit motor a převodovku vrtačky  Bosch.

Jsou také mnohem bezpečnější a jejich konstrukce snižuje namáhání ložisek přístroje. Důležitý je i výběr metly, jednotlivé druhy metel jsou uzpůsobeny na míchání jiného materiálu.

 • BOSCH GRW 18-2 E Professional

  • Doprava zdarma
  BOSCH GRW 18-2 E Professional

  Míchadlo GRW 18-2 E, Výkonné nářadí se 2 stupni pro míchání různých materiálu do 80 kg, Dvoustupňové míchadlo pro míchání řídkých a hustých materiálů, Výkonný 1 800W motor (2 stupně), Ergonomické…

   11 549 Kč
 • BOSCH GRW 12 E Professional

  BOSCH GRW 12 E Professional

  Míchadlo GRW 12 E, Kompaktní nářadí pro míchání různých materiálu do 50 kg, Jednostupňové míchadlo pro míchání řídkých a hustých materiálů, Výkonný motor 1 200 W, Ergonomické rámové držadlo, Pro…

   8 449 Kč