Nová generace kultovního šroubováku IXO

Kultovní šroubovák IXO od značky Bosch se dočkal v roce 2022 již sedmé generace. Tento malý velikán je ideální na každodenní práci v domácnosti od montování a rozkládání nábytku až po okořenění třeba večeře. Nevěříte? Pojďte se s námi přesvědčit o nepřebernosti možností použití tohoto malého krasavce.

Praktický a všestranný šroubovák IXO 7 vám bude skvělým parťákem při dotahování šroubů při skládání nábytku či při jeho opravách, ale fantazii se meze nekladou. Může s tím složit dětské odrážedlo nebo vyměnit kolečka u bruslí. Nepřehlédnutou výhodou šroubováku je jeho velikost, díky niž bez problémů zvládne pracovat v rozích, koutech a úzkých mezerách. Oproti předchozím modelům má vyšší otáčky a o 20 % vyšší výkon díky silnějšímu motoru. Čímž se zvyšuje i pracovní výdrž stroje a snižuje doba strávená na nabíječce. Co to tedy v praxi znamená? Šroubovák díky lithium-iontovému akumulátoru dokáže na jedno nabití zašroubovat až 190 šroubů.  A do čeho můžete vrtat, aniž byste něco zvrtali? IXO 7 snadno a lehce vrtá do dřeva, plastu a omítky až do 5 mm tloušťky.

Fotografie: Akumulátorový šroubovák IXO 7 značky Bosch

Dnešní nářadí už by se neobešlo bez ergonomické konstrukce a intuitivního ovládání. Stejně tak je to i u šroubováku IXO 7. Tmavých zákoutí se již bát nemusíte. Výrobce Bosch myslel na optimální nasvícení tmavých pracovních prostorů. Pomocí světelného kruhu se dvěma výkonnými LED světly šroubovák vyzařuje rozptýlené světlo a zabraňuje tak vznikání stínu. I sedmá generace IXO je plně kompatibilní se všemi nástavci IXO Collection, takže jej s vhodným nástavcem můžete využít na mletí koření, rozdmýchávání grilu nebo otevření láhve například od vína. S univerzálním řezacím nástavcem si zase hravě poradíte s řezáním PVC, lepenky a textilu až do 6 mm tloušťky.

Fotografie: Univerzální řezací nástavec IXO Collection

IXO 7 k vám dorazí v praktické úložné krabičce, ve které můžete stroj i pohodlně a úhledně nabíjet. Šroubovák naplníte energií pomocí USB nabíječky a přípojce mikro USB. Nabíječka je samozřejmě součástí balení. Pokud s nářadím začínáte určitě vám přijde vhod i startovací sada s bity, která obsahuje 10 různých bitů včetně „IKEA bitů“ speciálně na montáž nábytku. Součástí sady je i magnetický držák pro nejlepší možný dosah v těsných pracovních prostorech.

Všechny novinky

Související produkty