Technologie BITURBO strojů značky Bosch

Už jste někdy při výběru nářadí značky Bosch narazili na označení BITURBO? Zajímá vás co stroje, které spadají do této řady nabízejí? Pojďte s námi tomu přijít na kloub.

„Makej bez omezení“ Přesně takto vystihuje technologii BITURBO výrobce Bosch. Technologie nabízí kromě bezuhlíkového motoru dva klíčové prvky pro dosažení revolučního výkonu u akumulátorových strojů.

✔ nejlepší akumulátor značky Bosch ProCORE 18V

✔ nejlepší motor značky Bosch

Fotografie: Akumulátorové nářadí s technologií Biturbo

Kompatibilita to je věda sama o sobě. Pokud jste vlastníkem nářadí Bosch a nemáte doma zrovna akumulátor ProCore 18V, nevěšte hlavu. Stroje jsou kompatibilní i se standardními akumulátory Coolpack, ale bohužel nezajistí plný výkon nářadí. Stroje s technologií BITURBO nabízejí výkon 1800 W, čímž se vyrovnají svým elektrickým konkurentům. Vybírat lze z Bosch nabídky brusek, různých druhů pil, vrtacích kladiv či rázových utahováků.

1. Vrtací kladivo Bosch GBH 18V-45 C

Odolné a všestranné kladivo, které vrtá a seká do betonu. Díky technologii BITURBO zvládne stejně náročné úkoly jako jeho síťový kolega. Podstatnou výhodou je však nepřítomnost napájecího kabelu a až o 700 g nižší hmotnost. Bez akumulátorového článku tento silák váží pouhých 8 kilo a otáčky dokáže vytáhnout až na 305 otáček za minutu.

Fotografie: Akumulátorové vrtací kladivo GBH 18V-45 C BITURBO

2. Úhlová bruska Bosch GWS 18V-15 SC 

Akumulátorová úhlová bruska GWS 18V-15 SC se hravě vyrovná svých elektrických kolegyním s příkonem 1500 W. Oproti akumulátorovým kolegyním, zato nabízí až o 50 % rychlejší řezání a větší úběr kovu. A to vše díky technologii BITURBO. Výrobce v tomto případě byl štědrý i co se týče obsahu dodávky. Už nemusíte složitě hledat kompatibilní kufr, baterie či nabíječku. Vše je součástí balení.

Fotografie: Akumulátorová úhlová bruska s technologií BITURBO

3. Okružní pila Bosch GKS 18V-68 C 

S okružní pilou GKS 18V-68 C si můžete vychutnat nadstandardní výkonnost a flexibilitu, které nabízí práce bez kabelu. Síťové okružní pily s příkonem 1 800 W se mohou jít klouzat, jelikož tato okružní pila se jim bez problému vyrovná. Dokonalou kontrolu nad strojem zajišťuje mimořádně ergonomická přídavná rukojeť, a to bez ohledu na pracovní polohu pily. Do dřeva s ní zvládnete řezat až do 70 mm.  V kartonové krabici navíc najdete i jeden standardní kotouč na dřevo.

Fotografie: Akumulátorová okružní pila GKS18V-68 C značky Bosch

Všechny novinky

Související produkty