Nový AKU čisticí kartáč Bosch

Patříte mezi milovníky čistoty? Máte rádi vše špičkově naleštěné a vyčištěné? To vás jistojistě potěší novinka z dílny německé značky Bosch, která představila světu svoji zelenou vychytávku UniversalBrush. Všestranný a vysoce výkonný akumulátorový univerzální kartáč, který zvládne čisticí práce v celé domácnosti. Čištění bot, trouby, kachliček a spár v koupelně, ráfků na autě či roštu na grilu nebylo nikdy jednodušší a zároveň i rychlejší.
 
 
Akumulátorový univerzální kartáč najde své uplatnění v každé místnosti vašeho domova. V koupelně vyčistí obklady, spáry, skleněné stěny sprchových koutů či těžce dostupná zákoutí kolem vodních kohoutků. Vlhké prostředí zvládne levou zadní, a to díky ochraně IP X5 proti stříkající vodě. Nevzhledný vodní kámen a skvrny od mýdla už nemají žádnou šanci. Součástí dodávky je jemný kartáč, který dokáže vyčistit i těžko přístupná místa. V kuchyni vyčistí nečistoty ulpěné na  nesmaltovaných hrncích, pánvích či troubě. Zdlouhavé drhnutí nádobí kvůli zbytkům zapečeného jídla je již minulostí. Univerzální kartáč si s nimi poradí jedna dvě, a to díky silnému motoru, který dosahuje rychlosti až 215 otáček za minutu. 
 
 
Široká škála čisticích prací nekončí v domácnosti. Čisticí kartáč Bosch si hravě poradí i s nečistotami na zahradním nábytku, rzí na menších plochách či čistěním ráfků kol. Prostě a jednoduše opravdu univerzální čistič. Při práci nezatíží ani vaše ruce, jelikož váží pouhých 330 g. Na praktičnosti mu dodává i akumulátorový pohon, čímž odpadá starost o přístup k zástrčce a tahání kabelu. Kartáč se nabijí jednoduše pomocí mikro USB kabelu, což je standardní přípojka, kterou můžete připojit k počítači, power bance či klasické nabíječce. Bosch vymazlil i obsah dodávky stroje. Univerzální čisticí kartáč je dodáván v kartonové krabici s bohatým příslušenstvím. V balení je štětinový kartáč vhodný pro náročné čištění, jemný kartáč na těžko přístupná místa, držák podložky na suchý zip, neabrazivní houbička z mikrovlákna na choulostivé povrchy, abrazivní houbička na čištění nečistot z plechů a nesmaltovaného kuchyňského nádobí a kabel mikro USB. Úklid domácnosti vás teď rozhodně bude bavit.
Všechny novinky

Související produkty