Lesklá a čistá okna se stěrkou GlassVac

Děsí vás představa velkých úklidů? Protože je to úmorná dřina, která vás nebaví? Jděte s dobou a vybavte svou domácnost nepostradatelnými moderními pomocníky, kteří vám ulehčí práci a ušetří čas v řádech hodin. Skvělým úklidovým parťákem je i akumulátorový čistič oken GlassVac.

Fotografie: Akumulátorová stěrka na okna GlassVac značky Bosch

Mytí oken a jiných skleněných ploch je náročné a občas i zdlouhavé. Zejména pokud okna nemyjete pravidelně. A co teprve, když si je přejete mít lesklé a beze šmouh. Kuchyňské utěrky a hadříky jsou již v propadlišti dějin. Akumulátorová stěrka GlassVac udělá náročnou práci za vás a vy se díky tomu můžete věnovat činnostem vám příjemným. Nejsou to však jen okna, která tato stěrka zvládne perfektně vyčistit. GlassVac dodá lesk všem skleněným povrchům jako jsou zrcadla či stěny sprchových koutů, na kterých se často tvoří vodní kámen. Pravidelným čištěním, nejlépe ihned po vysprchování, zabráníte jeho vzniku a udržíte tak i libí vzhled.

Fotografie: AKU čistič na okna GlassVac od Bosche

Co akumulátorový čistič oken GlassVac nabízí? Zejména lehkost a kompaktnost. Lehká váha, přesněji 700 g, odlehčí vašim rukou a sníží náročnost mytí většího počtu okenních ploch. Malé rozměry stěrky nejenže sníží nároky na skladovací prostory v době pracovního volna čističe, ale vyčistí i menší a hůře dostupné plochy. Malá stěrka vyleští okna u automobilů či menší zrcadlové plochy. Větší stěrku zase můžete využít při čistění velkých oken či obkladů. Navíc většinu komponentů v případě opotřebení můžete pohodlně dokoupit, aniž byste museli stěrku posílat do servisu.

Fotografie: Stěrka na okna GlassVac

GlassVac disponuje integrovaným akumulátorem, který se nabíjí pomocí mikro USB nabíječky, která je součástí balení. Čistič jednoduše nabijete a na stav baterie vás upozorní zelená či červená kontrolka. Vždy je důležité vrátit gumovou zátku do nabíjecí zdířky. Předejte tak možnému vniknutí vody a tím i poškození stroje. S plně nabitím akumulátorem stěrka bez větších obtíží dokáže pilně pracovat až 30 minut, což by mělo být dostatek času na vyleštění 35 oken nebo plochy o velikosti 105 m².

Fotografie: Akumulátorový čistič oken GlassVac značky Bosch

Výrobce Bosch při navrhování čističe GlassVac využil svých odborných znalostí z automobilového průmyslu, díky čemuž stěrka disponuje pryžovými povlaky „power protection plus“, které zajištují výsledky beze šmouh a rychlejší mytí bez rušivého skřípění. V obsahu dodávky naleznete i sadu lahve s rozprašovačem, kterážto rovnoměrně nanáší čisticí prostředek v odpovídajícím množství. Utěrka z mikrovlákna bez mrknutí oka odstraní i odolné nečistoty, a navíc ji můžete prát i v pračce. Pokud nechcete spoléhat na čisticí prostředky na okna z drogerie. Ke stěrce si můžete dokoupit koncentrovaný čisticí prostředek GlassVac, díky němuž odstraníte i úporné nečistoty ze všech skleněných a hladkých povrhů, které zanechá bez šmouh a s odpovídajícím leskem.

Všechny novinky

Související produkty