Nafoukni to s Boschem

Léto je období míčových a vodních sportů, cyklistických vyjížděk a výletů na motorce. Co mají všechny tyto aktivity společné? Využívají se k nim pomůcky, které je potřeba nafouknout či občas dofouknout. Ručním pumpičkám odzvonilo. Šetřete svůj čas a vsaďte na akumulátorové pumpičky, jež se vyznačují nejen rychlostí, ale i přesností.

1. Aku pumpička EasyPump

Pro milovníky minimalismu a vychytávek máme dobrou zprávu. Výrobce Bosch uvedl na trh kompaktní akumulátorovou pumpičku EasyPump. A v čem tento drobek vyniká?

✔️Všestranná: snadno si poradí s pneumatikami automobilu, kola či motocyklů. Udělá radost i dětem, jelikož doplní vzduchem i míče a menší vybavení na vodní sporty.

✔️Intuitivní: jednoduše se ovládá, díky rozčlenění ovládacího panelu. Měřenou hodnotu si můžete zobrazit ve třech různých jednotkách.

✔️Přesná: pumpička nabízí možnost přednastavení cílového tlaku a po dosažení této hodnoty automatický vypínač zastaví huštění, čímž je zaručena maximální přesnost.

✔️Dobře čitelná: čistý a jasný displej se snadně čte i při plném denním světle. Navíc pumpička má vestavěné jasné LED osvětlení nad hadici, díky čemuž je skvěle vidět na okolí ventilu.

Fotografie: Aku pumpička EasyPump Bosch

Pokud stále váháte nad koupí, možná vás přesvědčí obsah dodávky. V krabici kromě samotné pumpičky totiž najdete také nejpoužívanější adaptéry, které jsou uloženy ve vestavěném úložném prostoru. Přesněji se jedná o úzkou trysku, adaptér na ventily francouzského typu a adaptér na balóny. Součástí výrobku je také hadice z textilního pláště a s kovovou přípojkou se závitem, která si hravě poradí i s nejužšími prostory. Výhodou je i integrovaná baterie, kteroužto je zaručena kompaktnost a lehkost nástroje. Vzduchový kompresor si můžete úhledně uložit do textilní taštičky.

2. Akumulátorová hustilka UniversalPump

Druhou libůstkou z dílny Bosch je akumulátorová hustilka UniversalPump. Tuto variantu kompresoru jistě upřednostní majitelé akumulátorového nářadí značky, jelikož se dodává bez akumulátoru. Takže pokud jste vlastníkem 18 V akumulátoru již nic nemusíte dokupovat. Pokud vás přece jen tento výrobek zaujme a kompatibilní článek doma nemáte, baterii si samozřejmě můžete dokoupit. Stačí si vybrat akumulátor s pro vás nejvhodnější kapacitou. V nabídce jsou 18V články o kapacitě 2,5 Ah nebo případně 4,0 Ah. Jaké jsou tedy přednosti této hustilky?

✔️Svižnost: s rychlostí až 30 litrů za minutu na 10,3 baru.

✔️Praktičnost: drobná pumpička s vestavěným úložným prostorem na přední části, do kterého lze uložit různé nástavce a hadici.

✔️Všestrannost: hravě si poradí i s většími předměty, na něž je potřeba vyšší tlak. Pneumatiky či míče jsou pro ni hračka.

✔️Přehlednost: manometr hustilky je podsvícený, díky čemuž jsou naměřené hodnoty jasně viditelné i za špatných světelných podmínek.

✔️Flexibilita: textilem potažená hadice o délce 67 cm umožňuje nafukování v pohodlné vzpřímené pozici.

Fotografie: Akumulátorová hustilka UniversalPump18 V značky Bosch

Obsahem dodávky se neliší od její drobnější kolegyně. V kartonové krabici najdete galuskový ventil, jehlu na nafukování míčů a objemový adaptér. Jedna drobnost vlastně chybí. A tou je úložná taštička.

Všechny novinky

Související produkty