Novinky ze světa nářadí Bosch

Německý výrobce Bosch nezahálí a neustále inovuje své produkty, nejen proto, aby jeho nářadí obstálo v široké nabídce konkurenčních značek, ale také proto, aby uspokojil zvyšující se nároky svých zákazníků. Pravidelné obměňování designu, nové technologie a vychytávky udržují značku Bosch na vysokých příčkách oblíbenosti profesionálních a hobby uživatelů. Co je tedy u Bosche nového?

1. Akumulátorové rádio GPB 18V-2 C Professional

Fotografie: Akumulátorové rádio GPB 18V-2 C značky Bosch

Rozhýbejte své boky a vneste na své pracoviště či dílny dobrou náladu a energii. Správně zvolená hudba dokáže povzbudit při práci a navodit dobrou atmosféru. Ale není rádio jako rádio. Na stavbu je potřeba zvolit odolnější kousek. Rádio GPB 18V-2 C řady professional je přenosné a flexibilní rádio, které vám zpříjemní práci. Nabízí širokou kompatibilitu, jelikož disponuje technologií Bluetooth, tunerem FM a vstupem AUX, který umožňuje připojení externího audio zařízení. Rádio si jednoduše nastavíte podle svých potřeb, jelikož má intuitivní ovládání. Opravdoví milovníci kvalitní hudby jistě ocení možnost stereozvuku, díky možnosti spárování dvou rádií s jedním chytrým telefonem. Pokud máte svoje oblíbené rozhlasové stanice můžete si jednoduše uložit do paměti rádia. Tak neváhejte a rozjeďte to na pracovišti na plný pecky.

2. Akumulátorová strunová sekačka EasyGrassCut 18V-230 

Fotografie: Akumulátorová strunová sekačka EasyGrassCut 18V-230

Máte travnatou zahradu s keři či stromy? A chcete ji mít krásnou? V tom případě dejte šanci nové akumulátorové strunové sekačce EasyGrassCut 18V-230 od Bosche. Strunové sekačky se hodí na menší travnaté plochy a využívají se zejména na okrasné sečení trávy, tam kde nelze použít sekačku rotační. Tedy například kolem keřů, stromů, plotů či jiných objektů. Výhodou akumulátorového pohonu je nikde nezavazející kabel a svoboda pohybu. Strunová sekačka je navíc vyvážená, lehká a tichá. Trávu zastřihne či poseče a upraví okraje. Tento model se nadto pyšní funkcí EdgeSimple, díky níž lze z vyžínání přejít k začišťování okrajů pouhým stisknutím tlačítka a otočením rukojeti. A kolik toho takový akumulátorový vyžínač zvládne? S plně nabitou baterií dokáže na jedno nabití začistit okraje až šesti tenisových kurtů. A to už je výkon. Proč si pořídit tuto letošní novinku?

✔️Systém POWER FOR ALL: akumulátor sedí i na nářadí od partnerů se systémem POWER FOR ALL

✔️Sečení bez přerušování: poloautomatická cívka odvíjí strunu při každém uvolnění spouště, čímž se eliminuje nutnost ručního seřizování

✔️Nastavitelná druhá rukojeť: menší namáhání v oblasti kříže

✔️ Chránič rostlin: během vyžínání jemně chrání stromy a rostliny před žacím systémem

3. Akumulátorová hustilka UniversalPump 18V 

Fotografie: Akumulátorová hustilka UniversalPump 18V značky Bosch

Kompaktní, víceúčelová a letošní „must have“ novinka od Bosche. Akumulátorová hustilka UniversalPump je skvělou volbou do každé domácnosti. Potěší cyklisty, motoristy i děti. Hravě zvládne nafouknout pneumatiky motorky, auta či kola. Dětem nafouknete hračky do bazénu či fotbalový míč. Rychlostí blesku máte nafouknuto, díky rychlosti nafukování až 30 litrů za minutu na 10,3 baru. Pumpička je kompaktní a intuitivní. Měří průběžné a má podsvícený tlakoměr. Nástavce k hustilce už hledat nebudete. Hustilka má totiž v přední částí úložný prostor na nástavce, které jsou zároveň součástí dodávky.  Bolavých zad už se taktéž bát nemusíte, jelikož pumpička disponuje 67 cm dlouhou hadicí s textilním potahem, díky níž můžete pumpovat pohodlně vzpřímené pozici. Velké a neskladné kompresory už jsou pasé, tuhle drobnou pomocnici můžete vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou.

Zajímá vás více novinek značky Bosch? Všechny si je můžete prohlédnout v kategorii novinky, kterou pro vás neustále aktualizujeme. Mějte přehled, co je v nářaďovém světě nového.

 

Všechny novinky

Související produkty